АВТО З США ТА ІНШИХ КРАЇН!
➛ Підбираємо авто БЕЗ передплати
➛ Фіксуємо фінальну ціну в Договорі
➛ Страхуємо авто на 100% вартості
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
КОРИСНІ ВІДЕО
ПИТАННЯ, ЯКІ ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ
НАВІЩО БРАТИ АВТОМОБІЛЬ З ПОШКОДЖЕННЯМИ?
Вся справа в тому, що страхова система США працює зовсім інакше, ніж в Україні. Авто в США після ДТП (як серйозних, так і не дуже) ніхто не чинить, бо вартість ремонтних робіт в 4-5 разів вище, ніж у нас в Україні. Тому страхові компанії просто списують їх і продають на аукціонах, де ми з Вами і виграємо авто по відмінним цінами, від 10 до 45% від їх реальної ціни.

Підводячи підсумок: покупка битого авто з США - це в першу чергу можливість заощадити від 20% в порівнянні з ринком України, отримавши при цьому перевірений, надійний автомобіль, в хорошій комплектації і з оригінальним пробігом!
ЯКІ ГАРАНТІЇ, РАПТОМ "КІТ В МІШКУ" ?
Ми працюємо виключно зі страховими компаніями, які продають авто «як є» - не приховуючи пошкоджень. Використовуючи всі можливі методи перевірки, піднімаючи всю історію автомобіля, регулярність його ТО, кількість власників і ДТП, придатність документів для експорту, статус продавця і ряд інших факторів, які дають цілісну картину - зводимо до мінімуму ризик купити «головний біль».

У разі, якщо потрібна додаткова перестраховка - можна замовити інспектора (це незалежний експерт з ліцензією, який оцінить авто за місцем, зробить фото \ відео, дасть зворотній звіт про технічний стан авто). Всі автомобілі, які купують наші Клієнти, застраховані на предмет додаткових пошкоджень в процесі транспортування. Ми, на відміну від других компаний, не приховуємо, що таке явище має місце бути, нехай і вкрай рідко. Але ми готові убезпечити наших КЛІЄНТІВ і від цих різіків при купівлі авто з США!
ЯКІ СТРОКИ ДОСТАВКИ ?
Що стосується термінів доставки авто з США, то тут варто враховувати кілька факторів, а саме:
▫️ розташування майданчика, на якому знаходиться автомобіль;
▫️ узбережжя, з якого авто буде відправлене в Україну;
▫️ порт, в який прибуде автомобіль;
▫️ ситуація на митниці (неможливо передбачити)
❗️ Якщо говорити про конкретні терміни на кожному етапі:
▫️ З моменту оплати до доставки в порт - до 6-ти робочих днів;
▫️ З моменту відправки з США до прибуття в порт - до 3 тижнів;
▫️ З моменту прибуття в порт Німеччини до відправки в місто клієнта - до 5-ти робочих днів (якщо митниця не втручається);
▫️ З моменту прибуття авто на СТО ремонт може зайняти до чотирьох тижнів (в залежності від наявності деталей, черги, складності ремонтних робіт, особливостей авто, наявності грошей у клієнта);
▫️ Сертифікація автомобіля проводиться за один робочий день;
▫️ Постановка на облік відбувається за кілька годин в МРЕО.
ОПЛАТА: ЯК, КОЛИ І КУДИ?
Ще однією перевагою покупки авто з США є "часткова оплата" авто на кожному етапі. Вам не доведеться платити всю суму відразу.

Як відбувається оплата:
• Для початку роботи Вам необхідно внести депозит, який згодом (після покупки авто на аукціоні) додається в основну суму, яка прописана в нашому договорі;
• Після покупки авто на аукціоні Вам необхідно оплатити інвойс. Інвойс - це рахунок, в який включаються: вартість авто (фінальна ставка), збір аукціону. Також страховку, логістику по США та логістику з США до України;
• Після прибуття авто в Україну, необхідно буде сплатити розмитнення;
• Далі слідує ремонт, і тільки після цього оплачуються сертифікація і постановка на облік авто в МРЕО.
З ЯКИМИ АУКЦІОНАМИ МИ ПРАЦЮЄМО?
Наша компанія купує автомобілі на всіх страхових аукціонах США:
https://www.copart.com
https://www.iaai.com
https://www.manheim.com

Ми відкриваємо всі карти, і кожний з Вас зможе купити авто з США самостійно. Але для тих, хто не має часу і бажання розбиратися в процесі, набиваючи гулі і ризикуючи на кожному етапі - ми пропонуємо свої послуги і досвід, відточений на більш ніж 300 автомобілів.
ЯКИЙ МІНІМАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ?
Мінімальний бюджет для покупки авто з США, Канади або Кореї становить близько 9000 $ - це бюджет для автомобілів не старше 2010 року, з пробігом до 150 тис., незначними ушкодженнями і в хорошому стані.

Які автомобілі реально привезти в цей бюджет?
Hyundai Sonata LF, Kia K5, Ford Focus, Hyundai Accent, Ford Fiesta, Fiat 500, Chevrolet Cruze, Chevrolet Malibu, Volkswagen Jetta, Kia Soul - і інші автомобілі з невеликим об'ємом двигуна 2010-2014 роки.

▪️ Яких авто немає в США?
Skoda, Citroen, Opel, Peugeot, Renault - не знайдете. Все інше - приглянемо
СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ НАШІ ПОСЛУГИ?
Ціна наших послуг складає 500$ за розмитнене авто без ремонту в Україні, та 1000$ - за повний комплекс "авто під ключ". ✅

Що являє собою послуга “авто без ремонту в Україні” ?

▪️ Підбір авто з США, Канади та Кореї за Вашими параметрами.
▪️ Детальна перевірка авто, та дефектування на нашому дилерському центрі в Нью-Йорку.
▪️ Торги на аукціоні.
▪️ Логістика (доставка) в Україну та місто, де Ви знаходитесь.
▪️ Розмитнення авто.

Що являє собою послуга “автомобіль під ключ” ❓

Якщо Ви замовили таку послугу, то можете бути певні - автомобіль доставлять Вам прямо до під’їзду, вже розмитнений, з ремонтом, поставлений на облік та з усіма необхідними документами. При цьому Ви, як замовник, не будете нічого робити. Потрібно всього лиш звернутися до працівників компанії та вибрати авто.

❗️Ми гарантуємо:
- індивідуальний підхід, повний супровід;
- максимальну точність виконання замовлення;
- безпеку при транспортуванні транспортного засобу.

✅ Офіційний договір убезпечить вас від будь-яких ризиків, а наші 3 роки досвіду роботи на ринку дозволять зробити Вашу співпрацю з нами максимально комфортною.